איך בוחרים חברת הסעות קבועה?

בשונה מבחירה של חברת הסעות למטהר ספציפית וחד פעמית (כמו הסעה לנתב"ג, הסעה לאירועים, הסעה לטיול וכו'), הרי שבחירה של חברת הסעות קבועה דורשת מכם בדיקה הרבה יותר מעמיקה. בין אם מדובר על הסעות של תלמידים וילדים לגנים ובתי הספר, הסעות של עובדים למקום העבודה, או כל שירות אחר, חשוב תמיד לוודא שחברת ההסעות שבה בחרתם, תיתן לכם את השירות הטוב ביותר שיש. אם כך, איך מבצעים את הבחירה?

כל הדברים שבודקים לפני שבוחרים

  • בטיחות – לפני הכל, מילת המפתח היא בטיחות. יש לוודא שכל הנהגים של חברת ההסעות עוברים הדרכות והשתלמויות בנוגע לנהיגה בטוחה. יש לוודא שחברת ההסעות מבצעת בדיקות לרכבים באופן קבוע, וכי מעל לכל  היא כמובן פועלת ברישיון מלא ותקף מטעם משרד התחבורה.חברת הסעות
  • התאמה מדויקת לצורך – חשוב מאד לוודא שחברת ההסעות תספק רכבים שמותאמים באופן אישי לצרכים של הנוסעים הקבועים, שכן אם אין התאמה כזו – לא מדובר על אי נוחות זמנית, אלא על מצב קבוע. לכן יש לוודא שיש התאמות שנדרשות – בין השאר רכבי הסעות אשר מתאימים לילדים, רכבי הסעות לטובת נוסעים עם נכויות, וכיו"ב.
  • כיסוי ביטוחי – יש לוודא שלחברת ההסעות יש פוליסת ביטוח צד ג' מול חברת הביטוח שלה. צד ג' – זה בעצם אתם הנוסעים. כך במידה ויש תאונה – אתם תוכלו לתבוע את חברת הביטוח של החברה ולקבל פיצויים הולמים.
  • בדיקת החוזה – חברת הסעות צריכה לספק לכם את החוזה עוד לפני שאתם מתחייבים לחתום עליו. חשוב מאד לעבור היטב על החוזה ביחד עם עורך דין, בכדי שתבינו את כל הסעיפים, ותבינו למה כל אחד מהצדדים מתחייב.

ומכאן יוצאים לדרך

במידה ותעקבו אחרי העצות השונות, הרי שתוכלו לבחור חברת הסעות איכותית מאד, שתשמש אתכם לא רק לשנה אחת – אלא למספר שנים, ולקבל ממנה שירות מעולה ומסור.

אודות mcc