איך לבחור גריל נכון למשפחה שלך?

יום העצמאות כבר כאן ורגע לפני שאתם מפשירים את שיפודי הפרגיות ומכינים את המרינדה, אתם מבינים שאתם יכולים להעצים את החוויה הקולינרית – חברתית על ידי רכישה של גריל גז איכותי שכולם ידברו בשבחו (ובשבחכם)… אז יש לכם 24 שעות לדאוג לזה- מוכנים??

על מנת לבחור את הגריל הנכון למשפחה, יש להתחיל בהגדרת הצרכים. משפחות אשר עורכות אירועי ברביקיו לעיתים קרובות, נוהגות לצלות את הבשר בחוץ ולא לבשל אותו ולכן זקוקות לגריל מקצועי וגדול. לעומת זאת, משפחות קטנות אשר צולות בשר לעיתים רחוקות או באירועים מיוחדים יכולות להסתפק בגריל קטן יותר מטבע הדברים. אלו הם שני מצבי הקיצון של השימוש בגריל בקרב משפחות במדינת ישראל, והגדרת הצרכים דורשת התמקדות ספציפית בהעדפות של כל משפחה.

לאחר הבנת צרכי המשפחה, כדאי להתחיל לבדוק את המקום בו הגריל עומד להיות מונח. במידה ומדובר על מרפסת או על חצר קטנה, הגודל של הגריל חייב לשמור על בטיחות דיירי הבית. קחו את המידות מראש, התייעצו עם אנשי מקצוע, ואל תרכשו גריל, שיוצב קרוב מדי לקצה המרפסת או אל החלונות. בחצרות גדולים ישנו מגוון גדול יותר של גרילים למשפחות וניתן להגשים חלום ולקנות גריל מקצועי במחיר משתלם.

פרטים טכניים על גרילים למשפחות

בין אם רוכשים גריל לצרכים משפחתיים, פרטיים או עסקיים, כדאי להתייחס אל מספר נושאים קריטיים לצורך העניין:

א. מבערים – גריל טוב נמדד על פי מספר המבערים שלו. ככל שלגריל יש יותר מבערים, כך ההספק שלו יהיה מהיר והתוצאות מרשימות. בדקו גם את עוצמת המבערים, וודאו כי הם עומדים בצרכים שהגדרתם.

ב. משטח הצלייה ופיזור החום – בסופו של דבר, גרילים אמורים לספק לכם ולכל בני המשפחה בשר צלוי בדיוק לפי הדרישות. הדרך להשיג זאת היא לרכוש גריל עם פיזור חום אחיד ככל האפשר. שטח חימום גדול ביחס לעוצמת המבער לא ישיג את המטרה הזו.  במידה ומשטח הצלייה מתאים למספר המבערים, תוכלו להוציא מנות איכותיות בכמויות גדולות.

ג. עמידות המבערים – החומר ממנו עשויים המבערים צריך לעמוד בתנאי בטיחות. בניגוד להכנת בשר על המחבת, בצלייה על הגריל השומנים מטפטפים פנימה, ועשויים ליצור חלודה. מנגל גז העשוי מחומרים מחלידים נהרס במהירות, ויחייב אתכם להוצאות נוספות.

ד. אביזרי עזר – הדרך הטובה ביותר לערוך מנגל עם המשפחה היא להצטייד מראש באביזרי עזר מפנקים. בדקו האם הגריל מגיע עם האביזרים הללו, ובדקו כמה הם עולים על מנת לשדרג את החוויה.

גריל רוכשים רק אצל אנשי מקצוע

רכישת גרילים עבור המשפחה צריכה להתבצע אצל מקצוענים בלבד. בכל הנוגע לגריל המשפחתי אין מקום לסיכונים מיותרים: בדקו את רישיון היבוא, ודאו כי אתם מכירים את החברה, שייצרה את המנגל, ובקשו לראות מפרט מלא. יש חברות, שיספקו לכם אחריות על הגריל, ויהוו אוזן קשבת לתקלות, עצות וטיפים.

הגריל הוא חלק בלתי נפרד מההווי של משפחות בישראל. רכשו גריל, המתאים למשפחה שלכם, ותוכלו ליהנות מזמן איכות משותף, משביע ומלא בחוויות לאורך שנים ארוכות.

המאמר באדיבות ש.ד.ר גריל המומחים לגרילים גז לתעשייה ולפרטי

תגיות:

אודות admin