איך להגיע לנתב"ג – בשירותי הסעות או במונית ספיישל?

מי לא רוצה להגיע לנתב"ג בדרך המהירה, הבטוחה והזולה ביותר? כולנו מכירים את אופציית האוטובוס והרכבת, שתי אופציות זולות יחסית אך לא מאוד נוחות לנוסעים בעלי ציוד רב. בדקנו עבורכם שתי אלטרנטיבות ראויות בהחלט שיכולות להקל עליכם את ההגעה לשדה התעופה.

מונית ספיישל ושירותי הסעות

שכירת שירותיהם של מוניות ספיישל ושירותי הסעות מתאימים מאוד לנסיעה לשדה התעופה. שירותים אלו פועלים בדרך כלל במהלך כל שעות היממה על ידי נהגים שמכירים היטב את הדרך ואת זמן הנהיגה הנחוץ להם על מנת להביא אתכם ישירות מביתכם אל שדה התעופה מבלי שתצטרכו לדאוג שמא תקדימו לטיסה, או לחילופין, תהיו בלחץ שמא תפספסו אותה. תעריפי הנסיעה במוניות ספיישל ובשירותי הסעות הם דינאמיים ויכולים להשתנות מנסיעה לנסיעה בהתאם למספר הנוסעים, כמות המטען, שעת הנסיעה ואילוצים נוספים.

היתרונות העיקריים בנסיעה לשדה התעופה במונית ספיישל:

  1. 1.      חניה – ההגעה לשדה התעופה באמצעות מונית ספיישל חוסכת לכם את השיטוט המייאש של חיפוש חניה באזור מאחר והיא מורידה אתכם ישירות מול שער הכניסה. אם כן, מאחר ואין ודאות כי החניה שתמצאו בעצמכם תהיה קרובה לשער הכניסה, אתם יכולים למצוא את עצמיכם מדדים לעברו עמוסים במיטב המיטלטלים שלכם. בהחלט לא דרך אידיאלית להתחיל את החופשה.
  2. 2.      נהיגה – חסכו לעצמכם את הנהיגה לשדה התעופה ואת ההתמודדות עם התנועה שבכבישים והשאירו לנהג המונית את חוויית הנהיגה ואת העצבים הנלווים אליה. התרווחו לכם במושב האחורי והירגעו לכם לקראת הנסיעה הקרבה.
  3. 3.      עלות – בשקלול כללי, נסיעה במונית ספיישל תהיה חסכונית עבורכם לטווח הארוך למרות שנסיעה זו עולה בדרך כלל כמה מאות שקלים. קחו בחשבון כי ההגעה לשדה התעופה עם רכב פרטי כרוכה בתשלום חניה על בסיס יומי שיכול בקלות לעקוף את התשלום החד פעמי עבור הנסיעה במונית ספיישל.

 

היתרונות בנסיעה לשדה התעופה בשירותי הסעות שאינם קיימים בנסיעה במונית ספיישל:

  1. 1.      עלות – הנסיעה לשדה התעופה בשירותי הסעה שנקבעו מראש זולה יותר מהנסיעה במונית ספיישל, במיוחד אם אתם מתכוונים להגיע ממקומות מרוחקים יותר.
  2. 2.      נוחות – נסיעה לשדה התעופה שתתבצע על ידי שירותי הסעה, תהיה לרוב נוחה יותר מכיוון שרכבי ההסעות הם בדרך כלל רכבים גדולים ומרווחים שיש בהם מקום לציוד רב ולמספר גדול יותר של נוסעים ועל כן הם מתאימים מאוד לקבוצות מטיילים ואף למשפחות.
  3. 3.      זמני נסיעה – שירותי הסעות לרוב הינם בבעלות פרטית ולכן לא קיימת בעיה בהזמנת נסיעות 24/7 ובמיוחד בזמנים מיוחדים כמו אמצע הלילה, שבתות וחגים.

אודות admin