היתרונות של שימוש בחברת הסעות לחרמון

חברת הסעות

חברת הסעות

החרמון הוא אחד מאתרי התיירות המפורסמים והפופולאריים ביותר בישראל. מלבד העובדה שמדובר על אתר הסקי היחיד בארץ הקודש, הוא שוכן על השלוחות הדרומיות של הר החרמון, ולכן מציע נופים עוצרי נשימה.

האתר מופעל על ידי חברי מושב נווה אטי"ב, ובתקופת החורף הכניסה אליו היא בתשלום בלבד. עם זאת, האתר פתוח כל השנה והגלישה בו מותנית בכמות המשקעים, גובה השלג ומזג האוויר. הוא משתרע על שטח של 5,000 דונם, מגיע לגובה של 2,040 מטר מעל פני הים, ובעונת הגלישה הוא מארח בערך 300,000 גולשים.

על אף כל היתרונות הברורים של החרמון בתור אתר סקי, אין ספק שיש רק בעיה אחת עם המיקום שלו: הוא נמצא במרחק של שעות נסיעה משמעותיות מאיזורים רבים בארץ, הגישה אליו מסובכת, ובתקופת החורף הוא מייצר פקקים ועומסי תנועה בלתי נסבלים. סיבות אלו מקשות על תיירים להגיע אל החרמון, וליהנות ממה שיש לו להציע. מצד שני, אפשר להתעודד בעובדה שאת רוב הבעיות ניתן למנוע בעזרת שירותי הסעות.

חוסכים בזמן ומשלמים פחות

גם מי שמעולם לא ביקר בחרמון יכול להשתמש בשירות הסעות, כדי לתאם טיול בלתי נשכח. אלו היתרונות של הסעות לחרמון:

א. חיסכון בזמן – חברת הסעות המפעילה שירות מיוחד עבור החרמון מתחייבת לעמידה בלוח הזמנים. נהגי החברה מכירים היטב את הדרך אל החרמון, ויכולים להמליץ על שעות הכניסה הרצויות. החברה חוסכת בזמן עבור התיירים, ולכן אטרקטיבית גם בתקופת החורף העמוסה.

ב. בטיחות – הסעות לחרמון מבוצעות על ידי נהגים מנוסים בלבד. נהגים אלו מקפידים על כל הוראות הבטיחות הנדרשות לפני, במהלך ואחרי ההסעה אל אתר החרמון.

ג. אבזור – רכבים פרטיים מתקשים להתמודד עם תנאי מזג האוויר של החרמון במהלך החורף. לעומת זאת, חברת הסעות מפעילה צי רכבים מאובזר, ולכן מציעה תנאים אופטימאליים עבור הנוסעים. האבזור של האוטובוסים, המיניבוסים או המוניות מיועד עבור החרמון ומקל משמעותית על הנסיעה.

ד. טיולים ופעילויות פנאי נוספות – חברה המציעה שירות הסעות לחרמון מספקת בדרך כלל גם אפשרות להוספת מדריך טיולים. בצורה כזו ניתן לשלב את הביקור בחרמון עם טיול במסלולים נוספים בצפון, ברמת הגולן או בגליל.

ה. מחיר משתלם – כדאי להזכיר, כי העלות של שירותי הסעות לחרמון תמיד תהיה משתלמת יותר מהוצאות על דלק, ביטוח ותחזוקה של רכב פרטי. אפשר לרכז קבוצה בהסעה אחת או להתעניין לגבי מיניבוס עבור טיול משפחתי. המחיר משתלם מאוד עבור משפחות וגם עבור תיירים פרטיים, קבוצות וכל מי שרוצה ליהנות מגלישה על שלג בהרי החרמון.

לסיכום, חברת הסעות מקצועית מציעה מגוון של שירותים עבור אתר החרמון. לשירותים אלו יש יתרון משמעותי על פני כל אלטרנטיבה אחרת. הסעות חוסכות זמן, הן בטוחות יותר, וניתן להבטיח באמצעותן רמת אבזור גבוהה ונוחות אופטימאלית.

אודות mcc