הכירו את ההתמכרות הבאה שלכם: אסקייפ רום

כל כמה שנים מגיעה ישראל אטרקציה חדשה ששווה את ליבנו וכולנו מתמכרים אליה ברגע. עד לפני כמה שנים היה מדובר על משחקי קרבות פיינטבול או לייזר טאג. מדובר על קרבות שנערכים על ידי רובי דמה, וכדורי צבע או קרני אור אדומות שנורות על ידי הרובים לעבר חיישן על שחקן יריב. אבל, ככל הנראה הישראלים כבר מאסו במשחקים האלה. כיום יש טכנולוגיה חדשה שהרבה יותר מתאימה לימים חמים במיוחד בהם אי אפשר לצאת החוצה, וגם לימים חורפיים בהם גשום. אנחנו מדברים על אסקייפ רום.

מה זה אסקייפ רום?

אין ספק שברגע שתדעו מה זה אסקייפ רום, תוכלו לומר שמדובר על ההתמכרות הבאה שלכם. ואם זה עוד יקרה, זה בוודאות יקרה אחרי שתתנסו בחדר בריחה פעם אחת. חדר בריחה הוא משחק שבו קבוצת שחקנים נכנסת לחדר. המטרה של קבוצת השחקנים היא לצאת מהחדר במהירות האפשרית. כדי לצאת מהחדר צריך לפתור חידות ולמצוא רמזים. עומדות לרשותכם עד 60 דקות לצאת מהחדר.

הדבר המעניין באמת בחדר בריחה

אסקייפ רום יכול להישמע נחמד, לפי התיאור בפסקה האחרונה. אבל האמת היא שיש עוד פרט אחד שהופך את חדר הבריחה למשחק פשוט מושלם. כל חדר בריחה הוא בעל סיפור רקע משלו. כל החידות, התפאורה בחדר הבריחה, הרמזים – הכל קשור לאותו סיפור רקע מיוחד. יש כיום המון חדרי בריחה בישראל, ועל כן יש הרבה מאוד סיפורי רקע לחדרי בריחה מהם אפשר לבחור בוודאות חדרים אשר התחברתם לסיפור הרקע שלהם. סיפור הרקע הופך את חדר הבריחה מפעילות נחמדה לשעה מרתקת של משחק שבו אתם נכנסים לתוך סיפור שבו אתם השחקנים הראשיים.

למי זה מתאים?

אסקייפ רום זאת התמכרות, אין ספק. מדובר על אלפי שחקנים בישראל שמגדירים את עצמם כמכורים. האמת היא שכל אחד יכול למצוא את עצמו מתמכר לחדרי בריחה. זאת עקב המגוון הרחב של חדרי הבריחה. מדובר על חדרי בריחה בנושאים שאליהם יכולים להתחבר ילדים ומבוגרים, נשים וגברים, תולעי ספרים וספורטאים…

אודות admin