חופשה מושלמת באיזור מצפה רמון

2איזור מצפה רמון הוא אחד האיזורים שהוזנחו עד השנים האחרונות. הסיפורים על עיירת מצוקה שאין בה שום דבר מוכרים לכולנו. דווקא בשנים האחרונות זוכה איזור מצפה רמון לתחייה תיירותית מובהקת, בזכות פיתוח רחב יריעה באיזור ובזכות אטרקציות תיירותיות שהופכות פופולריות יותר ויותר בקרב זוגות, משפחות וחברים שמחפשים מקום קצת שונה לנפוש בו.

אחד הדברים הבולטים באיזור מצפה רמון הוא הנוף המיוחד. ארץ בראשית אמיתית שמשתרעת על פני ואדיות וצוקים, נחלים זורמים ונחלי אכזב מחכה לכל מי שמגיע לחופשה באיזור ומי שמבקר במקום בפעם הראשונה יופתע מהיופי הגולמי והמיוחד. קשה להאמין שהמדבר הזהוב הזה נמצא קרוב כל כך לתל אביב ולירושלים. היום אפשר להנות מסיורים מודרכים, הרפתקאות אתגריות עם ג'יפים, רכיבת סוסים ועוד סוגים שונים של טיולים מיוחדים במינם שיציגו לכם את ארץ בראשית שלא הכרתם.

יתרון נוסף של מצפה רמון והאיזור בכל הקשור לחופשה בארץ, הוא ללא ספק הפיתוח התיירותי המיוחד של השנים האחרונות. מלון ישרוטל בראשית שנפתח בעיירה מצפה רמון לפני מספר שנים שינה את התמונה והיום אפשר להנות מחוויית אירוח יוצאת דופן – מפנקת מהדרגה הגבוהה ביותר, במרכז מצפה רמון. לצד היתרונות הבולטים של מלון כמו מלון בראשית בכל הקשור לתיירות באיזור הנגב, חשוב לדעת שהמלון פועל בשיתוף פעולה עם גופים תיירותיים רבים באיזור. מי שמגיע להתארח במקום יכול להיות מאופציות רבות לסיורים, טיולים, פעילויות ועוד אינספור דברים מהנים באיזור מצפה רמון.

לבסוף, קשה שלא לחשוב על מצפה רמון ולא לדמיין ערב נעים עם רוח מדברית ושקיעה רומנטית מול העיניים. איזור מצפה רמון הוא איזור מושלם לחופשה רומנטית מיוחדת במינה, בשקט, בשלווה ובחיבור מושלם עם הטבע. לצד מלון בראשית שמציע חבילות אירוח מפנקות לזוגות תוכלו למצוא אופציות רבות לחופשה רומנטית שהיא לגמרי שלכם – אחד עם השני, בלי הפרעות מיוחדות. זה הקסם של המדבר וזה הקסם של איזור מצפה רמון.

אודות admin