שירות הסעות למשפחה

חופשה משפחתית היא אירוע מרגש, הדורש היערכות מיוחדת. מלבד בחירת היעד, תיאום חופשה מהעבודה או מבית הספר, הקצאת תקציב וארגון המזוודה, הצלחת החופשה נמדדת בפרטים הקטנים.

משפחה, המעוניינת לצאת לחופשה יחד, חייבת לדעת מראש מה צפוי לה. עליה להכיר את אמצעי התחבורה השונים, את האפשרויות העומדות בפניה, ואת הכלים הזמינים עבורה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, החופשה אינה מתחילה עם הנחיתה של המטוס, אלא יוצאת לדרך כבר בשדה התעופה.

מדוע לא כדאי לנסוע עם הרכב הפרטי לנתב"ג?

טיול של משפחות ישראליות כרוך בתכנון ההגעה לנתב"ג. בין אם הטיסה יוצאת בשעות הבוקר, באמצע היום או בלילה, ההגעה לנתב"ג יכולה להיות משימה קשה, במידה ולא מבצעים אותה בצורה נכונה. משפחות, אשר מעוניינות לנסוע יחד לנתב"ג, לא יכולות להסתפק ברכב הפרטי. הסיבה לכך מתחלקת לשלושה היבטים:

א. היעדר מקום – הרכב המשפחתי מתאים לנסיעות קצרות, אך הוא לא יכול להכיל את כל בני המשפחה יחד עם הציוד, התיקים והמזוודות. יתרה על כך, רכב, שמספיק לנסיעה לנתב"ג, יכול להתגלות כסיוט בדרך חזרה הביתה.

ב. בטיחות – העמסת רכב יתר על המידה עלולה ליצור סכנות בטיחותיות רבות. עדיף להימנע מכך, ולמצוא אלטרנטיבה ראויה.

ג. מחיר – השיקול הכלכלי הוא חלק בלתי נפרד מהויתור על נסיעה לנתב"ג ברכב פרטי. מלבד הדלק, עלות החניה עשויה להגיע לעשרות שקלים ביום, ולמאות שקלים עבור חופשה משפחתית בודדת.

כל היתרונות של הסעה מסודרת לנתב"ג

האפשרות היעילה ביותר להגיע לנתב"ג, היא להיעזר בשירותיה של חברת הסעות מקצועית. ניתן לתאם את שירות ההסעות עד פתח הבית, לקבל ליווי מלא, ואפילו לבקש עזרה בהעמסה ופריקה של מזוודות. שירות הסעות אינו שמור רק לאח"מים או לקבוצות תיירים גדולות, וכעת יכולים ליהנות ממנו גם משפחות, שנוסעות לחו"ל.

המחיר של ההסעות אינו גבוה, וישנו צי עצום של רכבים, אשר עומד לרשות החברה. בנוסף, אם מדובר על חופשה של מספר משפחות יחד, ניתן לנצל את השירות, על מנת לאסוף את כל בני המשפחה מהבית. שירות הסעות מתאים לתושבי הצפון, הדרום והמרכז, ומבטיח הקפדה על קריטריונים מחמירים של בטיחות.

משדרגים את תחום התיירות בישראל

את ההצלחה של שירות ההסעות אפשר לראות גם בענפים אחרים. חברות ובעלי עסקים משתמשים בשירותי הסעות, על מנת לנייד את העובדים בדרך לחופשה, כמו גם עיריות וגופים ציבוריים. שירותי ההסעות פונים כיום אל קהלי יעד שונים, והמשפחות המנצלות זאת מעידות על שביעות רצון מלאה.

לסיכום, אין ספק ששירותי ההסעות הם הדרך היעילה והזולה ביותר להגיע לנתב"ג, כאשר מדובר בטיול משפחתי. שירותים אלו בישראל מצטרפים אל שלל השירותים ברחבי העולם, המשדרגים את תחום התיירות, ואת היכולת של משפחות לצאת לטיול בצורה מאורגנת, בטוחה וחסכונית.

נכתב באדיבות: חברת נשר תורס

אודות admin